Quick Edit (7.x-1.4) - en to hu translation catalogue (37 entries)

en: Title
hu: Cím

en: Author
hu: Szerző

en: Documentation
hu: Dokumentáció

en: Date
hu: Dátum

en: Save
hu: Mentés

en: The username %name does not exist.
hu: %name nevű felhasználó nem létezik.

en: Created
hu: Létrehozva

en: Authored by
hu: Szerző

en: Anonymous
hu: Névtelen

en: Close
hu: Bezár

en: You have to specify a valid date.
hu: Érvényes dátumot kell megadni.

en: Authored on
hu: Beküldés ideje

en: Leave blank for %anonymous.
hu: Üresen hagyandó ha %anonymous.

en: Included
hu: Beleértve

en: About
hu: Leírás

en: Quick edit
hu: Gyorsszerkesztés

en: Sorry!
hu: Elnézést!

en: Uses
hu: Használat

en: filter
hu: szűrő

en: Discard changes
hu: Változások elvetése

en: Saving
hu: Mentés

en: Submitted by !username on !datetime
hu: Beküldte !username – !datetime

en: Missing text format: %format.
hu: Hiányzó szövegforma: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
hu: Formátum: %time. A dátumformátum YYYY-MM-DD és %timezone az időzóna eltolás az UTC-hez képest. Üresen kell hagyni az űrlap beküldési dátumának használatához.

en: In-place content editing.
hu: Tartalomszerkesztés helyben.

en: You have unsaved changes
hu: El nem mentett változtatások vannak

en: Loading…
hu: Töltés...

en: Access in-place editing
hu: Helybeni szerkesztés engedélyezett

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
hu: %field-name mező frissítve helyi szerkesztéssel.

en: Entity @type @id, field @field
hu: @type @id entitás, @field mező

en: Quick Edit
hu: Gyorsszerkesztés

en: Discard changes?
hu: Változások eldobása?

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
hu: Nem sikerült betölteni <q>@field-label</q> űrlapját a weboldal vagy a hálózati kapcsolat hibája miatt. <br>Újra meg kell próbálni.

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
hu: <q>@entity-title</q> módosításait nem lehetett menteni a weboldal vagy a hálózati kapcsolat hibája miatt. <br>Újra meg kell próbálni.

en: The Quick Edit module allows users with the <a href="!quickedit_permission">Access in-place editing</a> and <a href="!contextual_permission">Use contextual links</a> permissions to edit field content without visiting a separate page. For more information, see the <a href="!handbook_url">online documentation for the Quick Edit module</a>.
hu: A <em>Quick Edit</em> modul lehetővé teszi a <em>Helybeni szerkesztés engedélyezett</em> és <a href="!contextual_permission">Szövegkörnyezeti hivatkozások használata</a> jogosultságokkal egyszerre rendelkező felhasználóknak, hogy szerkesszék a mezők tartalmát anélkül, hogy ehhez külön meg kellene nyitniuk annak szerkesztőoldalát. További tudnivaló az <a href="!handbook_url">online dokumentációban</a> található.

en: Editing content in-place
hu: Tartalom szerkesztése helyben

en: Once quick edit mode is activated, you will be able to edit the individual fields of your content. In the default theme, with a JavaScript-enabled browser and a mouse, the output of different fields in your content is outlined in blue, a pop-up gives the field name as you hover over the field output, and clicking on a field activates the editor. Closing the pop-up window ends quick edit mode.
hu: Ha a gyorsszerkesztési mód be van kapcsolva, lehetőség nyílik a tartalom különálló mezőinek szerkesztésére. Ha a felhasználó egy JavaScriptet engedélyező böngészőt használ és egeret, az alapértelmezett sminknél a tartalom különböző mezőinek kimenete kékkel van kiemelve, a felugró ablak megjeleníti a mező nevét az egérmutató mezőkimenet felé mozgatásakor, és kattintásra a mező aktiválja a szerkesztőt. A felugró ablak bezárásakor a gyorsszerkesztési mód kikapcsolódik.
