Quick Edit (7.x-1.4) - en to is translation catalogue (17 entries)

en: Title
is: Titill

en: Author
is: Höfundur

en: Date
is: Dagsetning

en: Save
is: Vista

en: The username %name does not exist.
is: Notendanafnið %name finnst ekki.

en: Created
is: Stofnað

en: OK
is: Í lagi

en: Authored by
is: Höfundur

en: Anonymous
is: Nafnlaus

en: Close
is: Loka

en: You have to specify a valid date.
is: Þú verður að tilgreina gilda dagsetningu.

en: Leave blank for %anonymous.
is: Skiljið eftir autt fyrir %anonymous

en: About
is: Um

en: Quick edit
is: Örbreyta

en: Sorry!
is: Því miður!

en: filter
is: sía

en: Saving
is: Vista
