Quick Edit (7.x-1.4) - en to kk translation catalogue (11 entries)

en: Title
kk: Атауы

en: Author
kk: Автор

en: Date
kk: Датасы

en: Save
kk: Сақтау

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Created
kk: Құрылған

en: Authored by
kk: Автор

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: You have to specify a valid date.
kk: Сіз дұрыс датаны қалдыруыңыз керек.

en: Authored on
kk: Уақыты

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.
