Quick Edit (7.x-1.4) - en to te translation catalogue (11 entries)

en: Title
te: శీర్షిక

en: Author
te: రచయిత

en: Date
te: తేదీ

en: Save
te: భద్రపరచు

en: The username %name does not exist.
te: %name అనే వాడుకరి పేరు ఉనికిలో లేదు.

en: Created
te: సృష్టితం

en: OK
te: సరే

en: Anonymous
te: అనామకం

en: Close
te: మూసివేయి

en: About
te: గురించి

en: Uses
te: వాడుకలు
