Quick Edit (7.x-1.4) - en to tr translation catalogue (34 entries)

en: Title
tr: Başlık

en: Author
tr: Yazar

en: Documentation
tr: Belgeleme

en: Date
tr: Tarih

en: Save
tr: Kaydet

en: The username %name does not exist.
tr: %name isimli kullanıcı mevcut değil.

en: Created
tr: Oluşturulma

en: OK
tr: Tamam

en: Authored by
tr: Yazan

en: Anonymous
tr: Adsız

en: Close
tr: Kapat

en: You have to specify a valid date.
tr: Geçerli bir tarih girmelisiniz.

en: Authored on
tr: Oluşturulduğu tarih

en: Leave blank for %anonymous.
tr: %anonymous için boş bırakın.

en: Included
tr: Dahil

en: About
tr: Hakkında

en: Quick edit
tr: Hızlı düzenle

en: Sorry!
tr: Üzgünüz!

en: Uses
tr: Kullanım

en: filter
tr: süzgeç

en: Discard changes
tr: Değişiklikleri at

en: Saving
tr: Kaydediliyor

en: Submitted by !username on !datetime
tr: !username tarafından !datetime tarihinde gönderildi

en: Missing text format: %format.
tr: Eksik metin biçimi: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
tr: Biçim: %time. Tarih biçimi YYYY-AA-GG şeklindedir ve %timezone UTC'ye göre ayarlanmıştır. Formun gönderildiği zamanı kullanmak istiyorsan boş bırak.

en: In-place content editing.
tr: Yerinde içerik düzenleme.

en: You have unsaved changes
tr: Kaydedilmemiş değişiklikleriniz var

en: Loading…
tr: Yükleniyor…

en: Access in-place editing
tr: Yerinde düzenlemeye erişin

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
tr: %field-name alanı yerinde düzenlemeyle güncellendi.

en: Quick Edit
tr: Hızlı Düzenleme

en: Discard changes?
tr: Değişiklikler yok sayılsın mı?

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
tr: Bir web sitesi sorunu ya da ağ bağlantısı sorunu nedeniyle <q>@field-label</q> için form yüklenemedi.<br>Lütfen yeniden deneyin.

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
tr: Bir web sitesi sorunu ya da ağ bağlantısı sorunu nedeniyle <q>@entity-title</q> üzerindeki değişiklikleriniz kaydedilemedi.<br>Lütfen yeniden deneyin.
