Quick Edit (7.x-1.5) - en to az translation catalogue (14 entries)

en: Title
az: Başlıq

en: Author
az: Müəllif

en: Date
az: Tarix

en: Save
az: Saxla

en: Created
az: Yaradıldı

en: Authored by
az: Müəllifi

en: Anonymous
az: Anonim

en: Close
az: Bağlı

en: Authored on
az: Müəllifi

en: Leave blank for %anonymous.
az: %anonim üçün boş buraxın

en: About
az: Haqqında

en: Quick edit
az: Tez redaktə

en: Uses
az: İstifadə edir

en: Discard changes
az: Dəyişiklikləri ləğv etmək
