Quick Edit (7.x-1.5) - en to bo translation catalogue (18 entries)

en: Title
bo: ཁ་བྱང

en: Author
bo: རྩོམ་མཁན

en: Date
bo: ཚེས་གྲངས

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: The username %name does not exist.
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་མིང་%name་གནས་མི་འདུག

en: Created
bo: གསར་འཛུགས་བྱས་ཟིན

en: Authored by
bo: རྩོམ་མཁན

en: Anonymous
bo: མིང་མེད་སྤྱོད་མཁན

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།

en: You have to specify a valid date.
bo: ཁྱེད་ཀྱིས་ངེས་པར་དུ་ཕན་ནུས་ཡོད་པའི་ཚེས་གྲངས་ཞིག་དམིགས་འཛུགས་བྱེད་དགོས།

en: Authored on
bo: རྩོམ་སྒྲིག་བྱས་པའི་དུས

en: Leave blank for %anonymous.
bo: %anonymous་ལ་སྟོང་པ་བསྐྱུར་དགོས

en: About
bo: གསལ་བཤད

en: Uses
bo: སྤྱོད་སྟངས

en: filter
bo: འཚག་རྒྱག་བྱེད

en: Submitted by !username on !datetime
bo: !datetime་ཐོག་!username་ཡིས་ཡར་སྤྲད་པ

en: Missing text format: %format.
bo: ཚང་མེད་པའི་ཡི་གེའི་རྣམ་བཞག %format

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
bo: རྣམ་བཞག་ལ་%time། ཟླ་ཚེས་ཀྱི་རྣམ་བཞག་ནི་YYYY-MM-DD དང་། %timezone་ནི་UTC་ལ་གཞི་འཛིན་པའི་མཛམ་གླིང་གི་དུས་ཚོད་ཁུལ་ཡིན། སྟོང་བར་བསྐྱུར་ན་ཡར་སྤྲོད་པའི་དུས་ཚོད་དེར་འཇོག་རྒྱུ་ཡིན།
