Quick Edit (7.x-1.5) - en to ca translation catalogue (25 entries)

en: Title
ca: Títol

en: Author
ca: Autor

en: Date
ca: Data

en: Save
ca: Desa

en: The username %name does not exist.
ca: L'usuari "%name" no existeix.

en: Created
ca: Creat

en: Authored by
ca: Elaborat per

en: Anonymous
ca: Anònim

en: Close
ca: Tanca

en: You have to specify a valid date.
ca: Heu d'especificar una data vàlida.

en: Authored on
ca: Elaborat el

en: Leave blank for %anonymous.
ca: Deixeu-ho en blanc per %anonymous.

en: About
ca: Detalls

en: Quick edit
ca: Edició ràpida

en: Sorry!
ca: Perdoneu!

en: Uses
ca: Usos

en: filter
ca: filtre

en: Discard changes
ca: Descarta els canvis

en: Saving
ca: Desant

en: Submitted by !username on !datetime
ca: Enviat per !username el !datetime

en: Missing text format: %format.
ca: Falta el format de text: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
ca: Format: %time. El format de data és YYYY-MM-DD i %timezone és el desplaçament respecte l'UTC del fus horari. Deixeu-ho en blanc per utilitzar la data d'enviament del formulari.

en: In-place content editing.
ca: Edició de contingut en línia.

en: You have unsaved changes
ca: Teniu canvis no desats

en: Loading…
ca: Carregant...
