Quick Edit (7.x-1.5) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Title
eu: Izenburua

en: Author
eu: Egilea

en: Date
eu: Data

en: Save
eu: Gorde

en: Created
eu: Sortua

en: OK
eu: Ados

en: Authored by
eu: Honek egina:

en: Anonymous
eu: Erabiltzaile anonimoa

en: Close
eu: Itxi

en: You have to specify a valid date.
eu: Data baliogarri bat zehaztu behar duzu.

en: Authored on
eu: Noiz egina:

en: Leave blank for %anonymous.
eu: Hutsik utzi %anonymous -rentzat.

en: Included
eu: Barne

en: About
eu: (r)i buruz

en: Uses
eu: Erabilerak

en: filter
eu: iragazi

en: Loading…
eu: Deskargatzen...
