Quick Edit (7.x-1.5) - en to gu translation catalogue (9 entries)

en: Title
gu: શિર્ષક

en: Author
gu: લેખક

en: Date
gu: તારીખ

en: Save
gu: સાચવો

en: Authored by
gu: દ્વારા લખાયેલુ

en: Anonymous
gu: અજ્ઞાત

en: Close
gu: બંધ

en: About
gu: વિશે

en: Uses
gu: ઉપયોગો
