Quick Edit (7.x-1.5) - en to hr translation catalogue (19 entries)

en: Title
hr: Naziv

en: Author
hr: Autor

en: Documentation
hr: Dokumentacija

en: Date
hr: Datum

en: Save
hr: Spremi

en: The username %name does not exist.
hr: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Created
hr: Stvoreno

en: OK
hr: U redu

en: Authored by
hr: Autor

en: Anonymous
hr: Anoniman

en: You have to specify a valid date.
hr: Morate navesti valjani datum.

en: Authored on
hr: Izrađeno

en: Leave blank for %anonymous.
hr: Ostaviti prazno za %anonymous.

en: About
hr: Opis

en: Uses
hr: Uporaba

en: filter
hr: pročisti

en: Submitted by !username on !datetime
hr: <span class="uname">!username</span> !datetime

en: Missing text format: %format.
hr: Nedostaje oblik unosa: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
hr: Oblik: %time. Oblik datuma je YYYY-MM-DD i %timezone je vremenski odmak od UTC. Ostavite praznim kako bi koristili vrijeme unosa sadržaja.
