Quick Edit (7.x-1.5) - en to hy translation catalogue (11 entries)

en: Title
hy: Վերնագիր

en: Author
hy: Հեղինակ

en: Date
hy: Ամսաթիվ

en: Save
hy: Պահպանել

en: The username %name does not exist.
hy: %name օգտագործողի անունը գոյություն չունի։

en: Created
hy: Ստեղծվել է

en: Authored by
hy: Հեղինակ

en: Anonymous
hy: Անանուն

en: Authored on
hy: Ստեղծվել է

en: Leave blank for %anonymous.
hy: Թողեք դատարկ, %anonymous -ի համար։

en: Uses
hy: Օգտագործում
