Quick Edit (7.x-1.5) - en to ne translation catalogue (11 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Author
ne: लेखक

en: Date
ne: मिति

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: Created
ne: सिर्जना गरिएको

en: OK
ne: ठिक छ

en: Authored by
ne: लेखक

en: Anonymous
ne: अज्ञात

en: You have to specify a valid date.
ne: कृपया मिल्दो मिति उल्लेख गर्नुस।

en: Authored on
ne: लेखिएको समय

en: Leave blank for %anonymous.
ne: %anonymous को लागि खाली छाड्नुहोस् ।
