Quick Edit (7.x-1.5) - en to oc translation catalogue (20 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Author
oc: Autor

en: Date
oc: Data

en: Save
oc: Enregistrar

en: The username %name does not exist.
oc: Lo nom d'utilizaire %name existís pas.

en: Created
oc: Creat(ada)

en: OK
oc: D'acòrdi

en: Authored by
oc: Escrich per

en: Anonymous
oc: Anonim

en: Close
oc: Tampar

en: You have to specify a valid date.
oc: Vos cal sasir una data valida.

en: Authored on
oc: Redigit lo

en: Leave blank for %anonymous.
oc: Daissatz void per %anonymous.

en: Included
oc: Inclús

en: About
oc: A prepaus

en: Uses
oc: Usatges

en: filter
oc: filtre

en: Submitted by !username on !datetime
oc: Somés per !username lo !datetime

en: Missing text format: %format.
oc: Manca lo format de tèxte : %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
oc: Format : %time. Lo format de data es YYYY-MM-DD e %timezòna es lo desplaçament respecte l'UTC del fus orari. Daissatz-lo en blanc per utilizar la data d'enviament del formulari.
