Quick Edit (7.x-1.5) - en to pl translation catalogue (34 entries)

en: Title
pl: Tytuł

en: Author
pl: Autor

en: Documentation
pl: Dokumentacja

en: Date
pl: Data

en: Save
pl: Zapisz

en: The username %name does not exist.
pl: Nie istnieje użytkownik o nazwie %name.

en: Created
pl: Utworzono

en: Authored by
pl: Autor

en: Anonymous
pl: Anonim

en: Close
pl: Zamknij

en: You have to specify a valid date.
pl: Wymagana jest prawidłowa data.

en: Authored on
pl: Data dodania

en: Leave blank for %anonymous.
pl: Zostaw puste aby jako autor wyświetlił się %anonymous.

en: Included
pl: Dołączone

en: About
pl: O stronie

en: Quick edit
pl: Szybka edycja

en: Uses
pl: Używa

en: filter
pl: filtr

en: Discard changes
pl: Porzuć zmiany

en: Saving
pl: Zapisywanie

en: Submitted by !username on !datetime
pl: Wysłane przez !username w !datetime

en: Missing text format: %format.
pl: Brak formatu tekstu: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
pl: Format: %time. Format daty to YYYY-MM-DD a %timezone jest obecnie ustawionym przesunięciem czasu względem UTC. Pozostawienie pustego pola spowoduje wstawienie w to miejsce czasu wysłania formularza.

en: In-place content editing.
pl: Szybka edycja zawartości.

en: You have unsaved changes
pl: Masz niezapisane zmiany

en: Loading…
pl: Wczytuję...

en: Access in-place editing
pl: Dostęp do szybkiej edycji

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
pl: Zaktualizowano pole %field-name z wykorzystaniem szybkiej edycji.

en: Quick Edit
pl: Szybka Edycja (Quick Edit)

en: Discard changes?
pl: Porzucić zmiany?

en: Could not load the form for <q>@field-label</q>, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
pl: Nie można wczytać formularza dla <q>@field-label</q>, z powodu problemów z witryną lub połączeniem sieciowym. <br>Należy spróbować ponownie.

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
pl: Nie można zapisać zmian w <q>@entity-title</q> z powodu problemów z witryną lub połączeniem sieciowym. <br>Należy spróbować ponownie.

en: Editing content in-place
pl: Szybka edycja zawartości

en: Once quick edit mode is activated, you will be able to edit the individual fields of your content. In the default theme, with a JavaScript-enabled browser and a mouse, the output of different fields in your content is outlined in blue, a pop-up gives the field name as you hover over the field output, and clicking on a field activates the editor. Closing the pop-up window ends quick edit mode.
pl: Po włączeniu trybu szybkiej edycji można edytować pojedyncze pola zawartości. W domyślnej skórce, w przeglądarce z włączoną obsługą JavaScript, obszary pól zawartości są zaznaczone na niebiesko. Po najechaniu na pole kursorem myszki pojawia się wyskakujące okno z jego nazwą a kliknięcie w obszar pola uruchamia edytor. Zamknięcie wyskakującego okna kończy tryb szybkiej edycji.
