Quick Edit (7.x-1.5) - en to sl translation catalogue (14 entries)

en: Title
sl: Naslov

en: Author
sl: Avtor

en: Date
sl: Datum

en: Save
sl: Shrani

en: The username %name does not exist.
sl: Oprostite. Uporabniško ime %name ne obstaja.

en: Created
sl: Ustvarjeno

en: Authored by
sl: Avtor

en: Anonymous
sl: Anonimnež

en: Close
sl: Zapri

en: You have to specify a valid date.
sl: Vnesti morate veljaven datum.

en: Authored on
sl: Ustvarjeno dne

en: Leave blank for %anonymous.
sl: Za %anonymous pustite prazno.

en: About
sl: O modulu

en: Uses
sl: Uporablja
