Quick Edit (7.x-1.5) - en to af translation catalogue (14 entries)

en: Title
af: Titel

en: Author
af: Outeur

en: Documentation
af: Dokumentasie

en: Date
af: Datum

en: Save
af: Stoor

en: The username %name does not exist.
af: Die gebruikersnaam %name bestaan nie.

en: Created
af: Geskep

en: Authored by
af: Geskep deur

en: Anonymous
af: Anoniem

en: You have to specify a valid date.
af: Jy moet 'n geldige datum spesifiseer.

en: Authored on
af: Geskep op

en: Leave blank for %anonymous.
af: Los leeg vir %anonymous.

en: filter
af: filtreer

en: Submitted by !username on !datetime
af: Voorgelê deur !username op !datetime
