Quick Edit (7.x-1.5) - en to bs translation catalogue (11 entries)

en: Title
bs: Naslov

en: Author
bs: Autor

en: Date
bs: Datum

en: Save
bs: Sačuvaj

en: The username %name does not exist.
bs: Korisničko ime %name ne postoji.

en: Created
bs: Kreiran

en: Authored by
bs: Napisao

en: Anonymous
bs: Anonimus

en: You have to specify a valid date.
bs: Morate naznačiti ispravan datum.

en: Authored on
bs: Napisano

en: Leave blank for %anonymous.
bs: Ostavite prazno za %anonymous.
