Quick Edit (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Title
gl: Título

en: Author
gl: Autor/a

en: Documentation
gl: Documentación

en: Date
gl: Data

en: Save
gl: Gardar

en: The username %name does not exist.
gl: O/A usuario/a %name non existe.

en: Created
gl: Creado

en: OK
gl: Aceptar

en: Authored by
gl: Creado por

en: Anonymous
gl: Anónimo

en: Close
gl: Pechar

en: You have to specify a valid date.
gl: Debe especificar unha data válida.

en: Authored on
gl: Creado en

en: Leave blank for %anonymous.
gl: Déixeo en branco para %anonymous.

en: Included
gl: Incluido

en: filter
gl: filtro

en: Submitted by !username on !datetime
gl: Enviado por !username a !datetime

en: Missing text format: %format.
gl: Falta o formato de texto: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
gl: Formato: %time. O formato da fecha é AAAA-MM-DD e %timezone é a zona horaria con respecto a UTC. Deixe en branco para usar a hora do envío do formulario.
