Quick Edit (7.x-1.5) - en to nn translation catalogue (13 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Author
nn: Forfattar

en: Date
nn: Dato

en: Save
nn: Lagre

en: Created
nn: Laga

en: Authored by
nn: Skrive av

en: Anonymous
nn: Anonym

en: Close
nn: Lukk

en: You have to specify a valid date.
nn: Du må spesifisere ein gyldig dato.

en: Authored on
nn: Skrive

en: Leave blank for %anonymous.
nn: La feltet vera tomt for å velge %anonymous.

en: Submitted by !username on !datetime
nn: Skrive av !username,  !datetime.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
nn: Format: %time. Datoformatet er YYYY-MM-DD og %timezone er skilnaden i tidssonen frå UTC. La dette stå blankt for å nytte tidspunktet for innsending av skjema.
