Quick Edit (7.x-1.5) - en to ps translation catalogue (10 entries)

en: Title
ps: سرلیک

en: Author
ps: ليكوال

en: Date
ps: نيټه

en: OK
ps: سمه ده

en: Anonymous
ps: ناپیژنده

en: Close
ps: تړل

en: About
ps: په اړه

en: Sorry!
ps: وبخښئ!

en: Saving
ps: خوندي کوي

en: Quick Edit
ps: ژر سمون
