Quick Edit (7.x-1.4) - en to sr translation catalogue (6 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Author
sr: Аутор

en: Date
sr: Датум

en: Save
sr: Сачувај

en: Created
sr: Направљено

en: Anonymous
sr: Анонимни
