Quick Edit (7.x-1.3) - en to sv translation catalogue (30 entries)

en: Title
sv: Titel

en: Author
sv: Författare

en: Documentation
sv: Dokumentation

en: Date
sv: Datum

en: Save
sv: Spara

en: The username %name does not exist.
sv: Användarnamnet %name finns inte.

en: Created
sv: Skapad

en: Authored by
sv: Författad av

en: Anonymous
sv: Gäst

en: Close
sv: Stäng

en: You have to specify a valid date.
sv: Du måste ange ett giltigt datum.

en: Authored on
sv: Författad

en: Leave blank for %anonymous.
sv: Lämna detta tomt för %anonymous.

en: About
sv: Om

en: Quick edit
sv: Snabb redigering

en: Sorry!
sv: Beklagar!

en: Uses
sv: Använder

en: Discard changes
sv: Ignorera ändringar

en: Saving
sv: Sparar

en: Submitted by !username on !datetime
sv: Skrivet av !username !datetime

en: Missing text format: %format.
sv: Saknat textformat: %format.

en: Format: %time. The date format is YYYY-MM-DD and %timezone is the time zone offset from UTC. Leave blank to use the time of form submission.
sv: Format: %time. Datumformatet är YYYY-MM-DD och %timezone är kompensationen av tidszon från UTC. Lämna tomt för att använda tiden för formulärinlägg.

en: In-place content editing.
sv: Redigering av innehåll direkt på plats.

en: You have unsaved changes
sv: Du har ändringar som inte sparats

en: Loading…
sv: Laddar...

en: Access in-place editing
sv: Åtkomst till redigering direkt

en: Updated the %field-name field through in-place editing.
sv: Uppdaterade fältet %field-name genom redigering på plats.

en: Entity @type @id, field @field
sv: Objekt @type @id, fält @field

en: Discard changes?
sv: Ignorera ändringar?

en: Your changes to <q>@entity-title</q> could not be saved, either due to a website problem or a network connection problem.<br>Please try again.
sv: Dina ändringar av <q>@entity-title</q> kunde inte sparas, antingen på grund av ett webbplatsproblem eller ett problem med nätverksanslutningen.<br>Var god försök igen.
