QuickPay payment gateway (7.x-1.0-beta1) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
et: Tühista

en: Language
et: Keel

en: English
et: Inglise keel

en: French
et: Prantsuse keel

en: Italian
et: Itaalia keel

en: Danish
et: Taani keel

en: Dutch
et: Hollandi keel

en: German
et: Saksa keel

en: Polish
et: Poola keel

en: Swedish
et: Rootsi keel

en: Test settings
et: Testi seaded

en: Language of the user
et: Kasutaja keel

en: Faeroese
et: Fääri keel
