QuickPay payment gateway (7.x-1.0-beta1) - en to oc translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
oc: Anullar

en: Language
oc: Lenga

en: English
oc: Anglés

en: French
oc: Francés

en: Danish
oc: Danés

en: Dutch
oc: Neerlandés

en: German
oc: Alemand

en: Polish
oc: Polonés

en: Swedish
oc: Suedés

en: Language of the user
oc: Lenga de l'utilizaire

en: Faeroese
oc: Feroian
