QuickPay payment gateway (7.x-1.0-beta2) - en to jv translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
jv: Batal

en: Language
jv: Basa

en: English
jv: Basa Inggris

en: French
jv: Basa Prancis

en: Italian
jv: Basa Italia

en: Danish
jv: Denmark

en: Dutch
jv: Belanda

en: Swedish
jv: Swedia
