QuickPay payment gateway (7.x-1.0-beta2) - en to ro translation catalogue (13 entries)

en: Cancel
ro: Anulare

en: Language
ro: Limba

en: Approved
ro: Aprobat

en: English
ro: Engleză

en: French
ro: Franceză

en: Italian
ro: Italiană

en: Danish
ro: Daneză

en: Dutch
ro: Olandeză

en: German
ro: Germană

en: Polish
ro: Poloneză

en: Swedish
ro: Suedeză

en: Test settings
ro: Setări test

en: Capture
ro: Captură
