QuickPay payment gateway (7.x-1.0-beta2) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Cancel
sr: Поништи

en: Language
sr: Језик

en: English
sr: енглески

en: French
sr: француски

en: Italian
sr: италијански

en: Danish
sr: дански

en: Dutch
sr: холандски

en: German
sr: немачки

en: Polish
sr: пољски
