QuickPay payment gateway (7.x-1.0) - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
fa: لغو

en: Language
fa: زبان

en: English
fa: انگلیسی

en: French
fa: فرانسوی

en: Italian
fa: ایتالیایی

en: Danish
fa: دانمارکی

en: Dutch
fa: هلندی

en: German
fa: آلمانی

en: Norwegian
fa: نروژی

en: Polish
fa: لهستانی

en: Swedish
fa: سوئدی

en: Visa
fa: ویزا

en: Test mode
fa: حالت آزمایش

en: Language of the user
fa: زبان کاربر

en: Faeroese
fa: فاروئی
