QuickPay payment gateway (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
ku: پاشگه‌زبه‌وه‌

en: Language
ku: زمان

en: English
ku: ئنگلیزی

en: French
ku: فه‌ره‌نسی

en: Italian
ku: ئیتاڵی

en: Danish
ku: دانمارکی

en: Dutch
ku: هۆڵەندی

en: German
ku: ئەلمانی

en: Polish
ku: پۆلۆنی

en: Swedish
ku: سویدی

en: Faeroese
ku: فەیروۆسی
