QuickPay payment gateway (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
my: ပယ်ဖျက်

en: Language
my: ဘာသာစကား

en: English
my: အင်္ဂလိပ်ဘာသာ (English)

en: French
my: ပြင်သစ်

en: Italian
my: အီတလီ

en: Danish
my: ဒိန်းမတ်ဘာသာစကား

en: Dutch
my: ဒတ်ချ်

en: German
my: ဂျာမာန်
