QuickPay payment gateway (7.x-1.0) - en to ne translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Language
ne: भाषा

en: English
ne: अंग्रेजी

en: French
ne: फ्रेंच

en: Italian
ne: इटालीयन्

en: Dutch
ne: डच

en: German
ne: जर्मन

en: Swedish
ne: स्वीडिश
