QuickPay payment gateway (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (11 entries)

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Language
nn: Språk

en: English
nn: Engelsk

en: French
nn: Fransk

en: Italian
nn: Italiensk

en: Danish
nn: Dansk

en: Dutch
nn: Nederlansk

en: German
nn: Tysk

en: Polish
nn: Polsk

en: Swedish
nn: Svensk

en: Faeroese
nn: Færøysk
