QuickPay payment gateway (7.x-1.1) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
af: Kanseleer

en: Language
af: Taal

en: English
af: Engels

en: French
af: Frans

en: Italian
af: Italiaans

en: Danish
af: Deens

en: Dutch
af: Nederlands

en: German
af: Duits

en: Norwegian
af: Noorweegs

en: Polish
af: Pools

en: Swedish
af: Sweeds

en: Faeroese
af: Faeroees
