QuickPay payment gateway (7.x-1.1) - en to dz translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
dz: ཆ་མེད་གཏང་།

en: Language
dz: སྐད་ཡིག།

en: English
dz: ཨིང་ལིཤ།

en: French
dz: ཕིརེནཆི།

en: Italian
dz: ཨི་ཊ་ལི་ཡཱན།

en: Danish
dz: ཌེ་ནིཤ།

en: Dutch
dz: ཌཆ།

en: German
dz: ཇར་མཱན།

en: Norwegian
dz: ནོར་ཝེ་ཇི་ཡཱན།

en: Polish
dz: པོ་ལིཤ།

en: Swedish
dz: སུའི་ཌིཤི།

en: Faeroese
dz: ཕེ་རོ་སི།
