QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Cancel
am: ሰርዝ

en: Language
am: ቋንቋ

en: Enabled
am: ንቁ

en: English
am: እግሊዝኛ

en: French
am: ፈረንሳይኛ

en: Italian
am: ጣሊያንኛ

en: Danish
am: ዳንሽ

en: Dutch
am: ደች

en: German
am: ጀርመንኛ

en: Polish
am: ፖላንድኛ

en: Swedish
am: ስዊድንኛ

en: Faeroese
am: ፌሮኢስ
