QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: PayPal
ar: باي بال

en: Cancel
ar: إلغاء

en: Language
ar: اللغة

en: Enabled
ar: مفعل

en: Not found
ar: غير موجود

en: English
ar: إنجليزية

en: French
ar: فرنسية

en: Italian
ar: إيطالية

en: Ubercart - payment
ar: Ubercart - الدفع

en: Danish
ar: دنماركية

en: Dutch
ar: هولندية

en: German
ar: ألمانية

en: Polish
ar: بولندية

en: Swedish
ar: سويدية

en: Order total:
ar: مجموع الطلب:

en: Order balance: @balance
ar: رصيد الطلب: @balance

en: Faeroese
ar: فايروسية

en: You must specify a positive numeric amount to capture.
ar: يجب عليك تحديد التقاط مبلغ رقمي موجب.
