QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to gl translation catalogue (19 entries)

en: Cancel
gl: Cancelar

en: Language
gl: Idioma

en: Enabled
gl: Activado

en: Not found
gl: Non atopada

en: English
gl: Inglés

en: French
gl: Francés

en: Italian
gl: Italiano

en: Ubercart - payment
gl: Ubercart - pago

en: Danish
gl: Dinamarqués

en: Dutch
gl: Holandés

en: German
gl: Alemán

en: Norwegian
gl: Noruegués

en: Polish
gl: Polaco

en: Swedish
gl: Sueco

en: Credit card
gl: Tarxeta de cŕedito

en: Order total:
gl: Total do pedido:

en: Current balance:
gl: Balance actual:

en: Language of the user
gl: Lingua do usuario

en: Faeroese
gl: Feroés
