QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to he translation catalogue (17 entries)

en: Cancel
he: ביטול

en: Language
he: שפה

en: Enabled
he: מופעל

en: Not found
he: לא נמצא

en: English
he: אנגלית

en: French
he: צרפתית

en: Italian
he: איטלקית

en: Ubercart - payment
he: ubercart - תשלום

en: Danish
he: דנית

en: Dutch
he: הולנדית

en: German
he: גרמנית

en: Polish
he: פולנית

en: Swedish
he: שוודית

en: Credit card
he: כרטיס אשראי

en: Order total:
he: סה"כ הזמנה:

en: Language of the user
he: שפת המשתמש

en: Faeroese
he: פרוסית
