QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to hi translation catalogue (14 entries)

en: PayPal
hi: पेपैल

en: Cancel
hi: रद्द करें

en: Language
hi: भाषा

en: Enabled
hi: सक्रिय करें

en: Not found
hi: नहीं मिला

en: English
hi: अंग्रेजी

en: French
hi: फ्रेंच

en: Italian
hi: इताली

en: Danish
hi: दानिश

en: Dutch
hi: डच

en: German
hi: जर्मन

en: Polish
hi: पोलिश

en: Swedish
hi: स्वीडिश

en: Faeroese
hi: फेरोएसे
