QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to hu translation catalogue (24 entries)

en: Cancel
hu: Mégsem

en: Language
hu: Nyelv

en: Enabled
hu: Engedélyezett

en: Not found
hu: Nem található

en: English
hu: angol

en: French
hu: francia

en: Italian
hu: olasz

en: Refund
hu: Visszatérítés

en: Ubercart - payment
hu: Übercart - fizetés

en: Danish
hu: dán

en: Dutch
hu: holland

en: German
hu: német

en: Norwegian
hu: norvég

en: Polish
hu: lengyel

en: Swedish
hu: svéd

en: Test settings
hu: Teszt beállítások

en: Credit card
hu: Bankkártya

en: Order total:
hu: Rendelés végösszege:

en: Current balance:
hu: Jelenlegi egyenleg:

en: Language of the user
hu: A felhasználó nyelve

en: Faeroese
hu: feröeri

en: Greenlandish
hu: Grönlandi

en: Creditcard
hu: Bankkártya

en: Callbacks
hu: Visszahívások
