QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to ps translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
ps: ړنګونه

en: Language
ps: ژبه

en: English
ps: انګرېزي

en: French
ps: فرانسوی

en: Italian
ps: اېټالوی

en: Polish
ps: پولنډی

en: Swedish
ps: سويډنی
