QuickPay payment gateway (7.x-1.10) - en to uk translation catalogue (26 entries)

en: Cancel
uk: Скасувати

en: Language
uk: Мова

en: Enabled
uk: Увімкнено

en: Not found
uk: Не знайдено

en: English
uk: Англійська

en: French
uk: Французька

en: Italian
uk: Італійська

en: Refund
uk: Повернення

en: Ubercart - payment
uk: Уберкарт - оплата

en: Danish
uk: Датська

en: Dutch
uk: Голландська

en: German
uk: Німецька

en: Norwegian
uk: Норвезька

en: Polish
uk: Польська

en: Swedish
uk: Шведська

en: Test settings
uk: Тестові налаштування

en: Order id prefix
uk: Префікс ідентифікатора замовлення

en: Capture
uk: Захопити

en: Credit card
uk: Кредитна картка

en: Order total:
uk: Сума замовлення:

en: Current balance:
uk: Поточний баланс:

en: Test mode
uk: Тестовий режим

en: Language of the user
uk: Мова користувача

en: Faeroese
uk: Фарерська

en: Finalize
uk: Завершення

en: Payment captured.
uk: Платіж зараховано.
