QuickPay payment gateway (7.x-1.11) - en to fi translation catalogue (21 entries)

en: Cancel
fi: Peruuta

en: Language
fi: Kieli

en: Enabled
fi: Käytössä

en: Not found
fi: Ei löydy

en: English
fi: englanti

en: French
fi: ranska

en: Italian
fi: italia

en: Ubercart - payment
fi: Ubercart - maksu

en: Danish
fi: tanska

en: Dutch
fi: hollanti

en: German
fi: saksa

en: Polish
fi: puola

en: Swedish
fi: ruotsi

en: Test settings
fi: Testausasetukset

en: Credit card
fi: Luottokortti

en: Order total:
fi: Tilaus yhteensä:

en: Current balance:
fi: Tämänhetkinen saldo:

en: Test mode
fi: Testi-tila

en: Language of the user
fi: Käyttäjän kieli

en: Faeroese
fi: fääri

en: Finalize
fi: Viimeistele
