QuickPay payment gateway (7.x-1.11) - en to fil translation catalogue (5 entries)

en: Cancel
fil: Kanselahin

en: Language
fil: Wika

en: Enabled
fil: Gumagana

en: English
fil: Ingles

en: German
fil: Aleman
