QuickPay payment gateway (7.x-1.11) - en to pt translation catalogue (29 entries)

en: Cancel
pt: Cancelar

en: Language
pt: Idioma

en: Enabled
pt: Habilitado

en: Not found
pt: Não encontrado

en: English
pt: Inglês

en: French
pt: Francês

en: Italian
pt: Italiano

en: Refund
pt: Estorno

en: Ubercart - payment
pt: Ubercart - pagamento

en: Danish
pt: Dinamarquês

en: Dutch
pt: Holandês

en: German
pt: Alemão

en: Norwegian
pt: norueguês

en: Polish
pt: Polonês

en: Swedish
pt: Sueco

en: Test settings
pt: Configurações de teste

en: Capture
pt: Capturar

en: Credit card
pt: Cartão de crédito

en: Order total:
pt: Total do pedido:

en: Current balance:
pt: Saldo atual:

en: Order balance: @balance
pt: Saldo do pedido: @balance

en: Language of the user
pt: Idioma do usuário

en: Faeroese
pt: Faroense

en: Debug log
pt: Log de debug

en: Cancel transaction
pt: Cancelar a transação

en: Authorization: @amount
pt: Autorização: @amount

en: Capture amount
pt: Valor da captura

en: What amount do you want to capture?
pt: Qual o valor que você gostaria de capturar?

en: You must specify a positive numeric amount to capture.
pt: O valor a ser capturado precisa ser numérico e positivo.
