QuickPay payment gateway (7.x-1.12) - en to be translation catalogue (15 entries)

en: Cancel
be: Адмяніць

en: Language
be: Мова

en: Enabled
be: Уключана

en: Not found
be: Не знойдзена

en: English
be: Ангельская

en: French
be: Французская

en: Italian
be: Італьянская

en: Danish
be: Дацкая

en: Dutch
be: Галандская

en: German
be: Нямецкая

en: Norwegian
be: Нарвежская

en: Polish
be: Польская

en: Swedish
be: Швецкая

en: Language of the user
be: Мова карыстальніка

en: Faeroese
be: Фароская
