QuickPay payment gateway (7.x-1.12) - en to bo translation catalogue (8 entries)

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Language
bo: སྐད་རིགས

en: Enabled
bo: ནུས་ཡོད་བཟོས་ཡོད

en: Not found
bo: མ་རྙེད

en: English
bo: English(དབྱིན་སྐད།)

en: French
bo: ཧྥ་རན་སེའི་སྐད།

en: Italian
bo: དབྱི་ཐ་ལི་སྐད།

en: Language of the user
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་སྐད་ཡིག
