QuickPay payment gateway (7.x-1.12) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: Cancel
id: Batal

en: Language
id: Bahasa

en: Enabled
id: Aktif

en: Not found
id: Tidak ditemukan

en: English
id: Bahasa Inggris

en: Test settings
id: Pengaturan tes

en: Credit card
id: Kartu kredit
