QuickPay payment gateway (7.x-1.12) - en to ru translation catalogue (25 entries)

en: Cancel
ru: Отмена

en: Language
ru: Язык

en: Enabled
ru: Включено

en: Not found
ru: Не найдено

en: English
ru: Английский

en: French
ru: Французский

en: Italian
ru: Итальянский

en: Refund
ru: Возврат

en: Ubercart - payment
ru: Ubercart - платеж

en: Danish
ru: Датский

en: Dutch
ru: Голландский

en: German
ru: Немецкий

en: Norwegian
ru: Норвежский

en: Polish
ru: Польский

en: Swedish
ru: Шведский

en: Test settings
ru: Настройки тестирования

en: Credit card
ru: Кредитная карта

en: Order total:
ru: Сумма заказа:

en: Current balance:
ru: Текущий баланс:

en: Test mode
ru: Тестовый режим

en: Order balance: @balance
ru: Баланс заказа: @balance

en: Language of the user
ru: Язык пользователя

en: Faeroese
ru: Фарерский

en: Finalize
ru: Завершение

en: Payment captured.
ru: Платёж зачислен.
